Suhkrumasin Desi-16Desintegraator on polüfunktsionaalne, peenjahvatuseks ette nähtud löökveski.

Materjali jahvatamine desintegraatoris toimub kiirete, üksteisele järgnevate löökide toimel, kusjuures jahvatatav materjal liigub kettakujuliste, sõrmjate või labakujuliste löökelementidega tööorgaite vahel keskelt väljapoole, muutudes järjest peenemaks.

Desintegraatoris on võimalik jahvatada erinevaid kuivi materjale, anorgaanikast ( mineraalid ) kuni bioloogiliste materjalideni ( toiduained ). Töödelda on võimalik kuivaineid ja vedelikke.

Oleme välja töötanud ja valmistame erinevate tootmisvõimsustega desintegraatoreid tööstuslikuks otstarbeks, aga ka laboratoorseid teaduslike uurimistööde tarbeks ning materjalide testimiseks.

Desintegraatoris jahvatatud materjal ( produkt ) kogutakse peale töökambrist väljumist selleks kohaldatud mahutisse, jahvatusprotsessis osalenud õhk aga suunatakse tolmuärastussüsteemi. Desintegraatoris saavutatavad jahvatuspeensused võivad jääda, olenevalt jahvatatavast materjalist ja kasutatavast veskist, piiridesse mõnest mikromeetrist kuni mõnesaja mikromeetrini. Jahvatatud produkti granulomeetriline koostis allub normaaljaotuse seadusele (Gauss`i kõver).

Tihti kasutatakse jahvatatud materjali klassifitseerimiseks või separeerimiseks spetsiaalseid seadmeid, klassifikaatoreid ja separaatoreid, et eraldada jämedam fraktsioon peenemast.

Pakume oma klientidele lisaks veskitele võimalust tellida meilt vajamineva tootmisliini projekteerimist koos tehnoloogiaga ning täiskomplekti seadmetega ja tootmisliini paigaldust.